lipca 14, 2020

About Me

Mam na imię Justyna.


Urodziłam się 19 czerwca 1993 roku.
Przygodę z blogowaniem rozpoczęłam dobre kilka lat temu będąc jeszcze w szkole podstawowej. Stało się to moim ogromnym hobby - postanowiłam zatem stworzyć miejsce które będzie odzwierciedlało moje zainteresowania. Tak powstał blog "wfotelu" na którym znajdują się głównie treści beauty-lifestylowe (głównie recenzje świec i wosków zapachowych, szczere opinie na temat kosmetyków oraz recenzje książek).

Blog to nie jedyne miejsce, gdzie można mnie znaleźć. Prowadzę również kanał na Youtube o tej samej tematyce lifestyle'owej. 

Poza blogiem: Jestem dyplomowaną wizażystką, która od dziecka ma zacięcie plastyczne. Od najmłodszych lat malowałam na płótnie. Kilka lat temu dojrzałam na tyle, aby moją artystyczną duszę przelewać na twarze kobiet w postaci upiększających ich urodę makijaży. Kocham to co robię, stąd pomysł aby moją miłość pokazać innym :)Masz jakieś pytanie?:) Pisz śmiało! Odpowiem na każdą wiadomość :)
wfotelu19@gmail.com

Uwaga! Nie wyrażam zgody na kopiowanie i umieszczanie na innych stronach  moich zdjęć jak również treści postów zamieszczanych na blogu bez mojej zgody i wiedzy!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! :)
Jeśli spodobał Ci się mój blog - zachęcam do obserwowania.
Ściskam!

Copyright © 2016 W Fotelu , Blogger