stycznia 02, 2017

Czas postanowień, czas zmian.

Witam Was w nowym, 2017 roku!

Na początku chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Wytrwałości we wszystkim co robicie i do czego dążycie, samych sukcesów, pokładów uśmiechu i zdrowia oraz spełnienia postawionych sobie celów :)Każda końcówka roku skłania mnie do przemyśleń. Zawsze z wejściem w nowy rok stawiam sobie jakieś cele, do których dążę. Nie są to typowe postanowienia noworoczne, które kilka dni po nowym roku odkładam w kąt. Raczej staram się obrać cel, dzięki któremu buduję chociażby swoją systematyczność (tak jest np w tym roku). Właśnie w związku z tymi planami, moja strona zostanie objęta różnymi zmianami - na lepsze rzecz jasna :)

Chciałabym pokrótce przedstawić Wam moje postanowienia blogowe. Przede wszystkim - posty będą zdecydowanie częściej. Będziecie wiedzieć, którego dnia pojawią się nowe wpisy. Jak rysuje się mój plan? 
Nowy wpis - każdy wtorek;
Każda sobota - posty "widziane oczami telefonu" (myślę, że będą to ciekawe posty. Mogę obiecać Wam, że dzięki nim bardziej mnie poznacie);
Przynajmniej raz w miesiącu pojawi się dodatkowy post dotyczący stylizacji paznokci;
Ostatni dzień każdego miesiąca - wpis dotyczący ulubieńców całego miesiąca (podejdę do tego troszeczkę inaczej - zostańcie ze mną a sami się przekonacie :).

Również zmiany obejmą sam wygląd bloga - ale akurat na to trzeba będzie odrobinkę poczekać. Pracuję nad tym, wierzcie mi ;) 

Tak więc moi drodzy! Aby dobrze zacząć moje zmiany i postanowienia - zapraszam Was na jutrzejszy wpis. Mam nadzieję, że docenicie moją pracę :)

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! I jeszcze jedno - wytrwajcie w swoich postanowieniach (o ile takowe w tym roku posiadacie) 

4 komentarze:

 1. Ja już zaczęłam pracę nad swoimi noworocznymi postanowieniami :) Więc życzę wytrwałości i powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowy rok zapowiada sie strasznie pracowity i ambitny dla ciebie! Ale jak wiadomo to bardzo dobrze mam nadzieje ze dotrzymasz swoich planow postowych kochana <3
  Szczesliwego Nowego! <3

  Versjada
  Youtube

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, postawiłam sobie wysoko poprzeczkę ;)
   Dziękuję Ci bardzo! :)

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz! :)
Jeśli spodobał Ci się mój blog - zachęcam do obserwowania.
Ściskam!

Copyright © W Fotelu , Blogger